Küçük İşletmeler için Güçlü ve Kolay

İşinize eposta@sirket.com ile profesyonel bir imaj verin

vathost şirket e postası Şirket e-posta Küçük İşletmeler İçin Şirket E-Posta Hesabı vathost sirket epostasi

Her Hesap için 5GB Depolama
|
Dahili Virüs Koruması
|
Cep telefonlarında ve Tabletlerde çalışır
Başlangıç sadece 4,90 TL /hesap/ay

Sadece ihtiyacınız kadar e posta hesabı ile başlayın

HESAP SAYISI

SÜRE

TOPLAM

24.50 TL

Şimdi Satın Al

30 Gün içinde para iade garantisi

Daha fazla alan ve gelişmiş özelliklere mi ihtiyacınız var? Kurumsal E-postayı deneyin

Şirket Mail Hesabı hakkındaki şaşırtıcı şey

Sezgisel ve Duyarlı Tasarım

OpenXchange gücü ile verilen ve güzel tasarımlı. Ayrıca akıllı telefonunuzla veya tabletinizle e-postalarınıza erişebilirsiniz.

Dahili Virüs Koruması

Gelişmiş anti-virüs teknolojisi gelen kutunuzun güvenliğini sağlar ve kötü amaçlı yazılım ve virüs indiririmden korunmasını sağlar.

5GB depolaması + Yedekleme

5GB posta depolamaya ek olarak, e-postalarınız sistem altyapımız tarafından yedeklenir böylece önemli e-postaları asla kaybetmezsiniz.

% 100 Çalışma süresi

Üst düzey NetApp posta depolamamız, sıfır veri kaybı ve % 100 ağı çalışma süresi ile birlikte yedekleme garantisi sunar.

Takvimler, Kişiler ve Görevler

Kişileri yönetmek, yapılacakların listelerini oluşturmak ve tüm toplantıları takip artık OpenXchange verimlilik araçları ile tek bir yerde

Sosyal Medya

Şimdi Facebook, Twitter, Google+ bilgirimlerinizi Gelen Kutunuzda görüntüleyin. OpenXchange tüm sosyal medyalarınız tek bir çatı altında topluyor.

Sıkça Sorulan Sorular


İş-postasi almanın bana nasıl bir faydası olacak?

Ücretsiz e-posta çözümleri aksine, Şirketinizin alanı adı ile (örn. adiniz@sirketiniz.com) markalı e-posta alarak İş E-posta ile işinize daha profesyonel görüntü verebilirsiniz. Buna ek olarak, ayrıca size en az gecikme ve sektörde-iyi çalışma süresi, ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik sağlayan gelişmiş e-posta teknolojimizden yararlanabilirsiniz. Bulut üzerinden sunulmakta olan e-posta hizmeti ayrıca sizi BT, donanım, yazılım, bant genişliği ya da çalışan gibi maliyetlerden kurmaktadır. En iyi kısmı ise şudur ki takımınız büyüdükçe ve istediğiniz zaman e-posta hesaplarınızı ekleyebilirsiniz.


Hangi E-posta istemcileri ve protokolleri desteklenmektedir?

Microsoft Outlook, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Eudora, Entourage 2004, Windows Mail, vs gibi herhangi bir masaüstü tabanlı e-posta istemcisini kullanarak e-posta gönderebilir ve alabilirsiniz. Ayrıca e-posta göndermek/almak için farklı e-posta istemcilerini nasıl yapılandırabileceğinizle ilgili bir rehberimiz var. Kurumsal e-posta ürünü POP, IMAP ve MAPI protokollerini destekler.


Webmail Arayüzünü nasıl kullanırım?

Webmail Arayüzüne erişmek için, beyaz-etiketli URL kullanabilirsiniz: http://webmail.sirketim.com. Sayfaya giriş yaparken, e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekir.


Hangi cep telefonlarından postalarıma erişebilirim?

Herhangi bir Smartphone veya Tablet kullanarak E-postalarınıza erişilebilir. Bizim akışkan web postamız, HTML 5 ve JavaScript üzerine kurulmuş, iOS, Android, Windows Mobile, Symbian ve Blackberry gibi tüm önemli işletim sistemleriyle uyumludur.


E-posta Hesabı başına sağlanan alan ne kadardır?

Her e-posta hesabı, e-postalara adanmış 5 GB alanı ile birlikte gelir.


E-posta Hosting için hangi portları kullanmak gerekiyor?

Genellikle, Giden Posta Sunucusu/SMTP hizmeti için kullanılan port 25’tir. Bu aşmak amacıyla e-posta gönderimi için bir 587 alternatif port kullanabilirsiniz.


E-posta listeleri oluşturabilir miyim?

Evet, posta listeleri oluşturabilir ve kullanıcı ekleyebilir/silebilirsiniz, bir moderatör seçebilirsiniz, hatta bir listeden yasaklı kullanıcıları yada bir listeye ekleme kısmıdan kişileri kısıtlayabilirsiniz.


SPAM politikanız nedir?

İstenmeyen e-posta, toplu e-posta, ve spam gönderilmesine karşı toleransımız sıfırdır. “Güvenli listeler”, satınalma listeleri ve satış listeleri spam olarak kabul edilecektir. Spam gönderen herhangi bir kullanıcının bildirimde bulunmaksızın kendi hesabı sonlandırılacaktır.


Otomatik Yanıtlayıcıları kullanabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz. Oto-Yanıtlayıcısı e-posta adresiniz için kurululduğunda, bu e-posta adresine otomatik e-posta gönderen ve önceden ayarlanmış bir e-postayı cevaplandıran, bu e-posta adresine en kısa sürede cevap alan bir programdır. Bilgi tabanımızdan oto-Yanıtlayıcısı kurma hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.